Życzenia dla barbarelki60

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Życzenia dla barbarelki60

Nieprzeczytany postautor: basiula » 2007-10-30, 19:29

barbarelko60z okazji urodzin zdrowia, milości i pogody ducha...
niech każdy następny dzień bedzie piękniejszy od poprzedniego... :-)
Awatar użytkownika
basiula
wapniak
 
Posty: 106
Rejestracja: 2007-05-13, 17:29
Lokalizacja: zagłębie

Nieprzeczytany postautor: Lokata » 2007-10-30, 19:55

Barbarelko!
Ciesz się życiem...
Ciesz się zdrowiem...
...chyba więcej nic nie powiem! :jupii: :-) :k: :przytula:
Lokata
wapniak
 
Posty: 4428
Rejestracja: 2007-06-15, 16:17

Nieprzeczytany postautor: Lidusia » 2007-10-30, 20:33

Barbarelko, i ja "nowa" :) , też życzę wszystkiego dobrego! Niech słońce uśmiecha się do Ciebie! :)
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Nieprzeczytany postautor: annab » 2007-10-30, 20:52

Uśmiechu wieczorem i rano
kolorowych dni i bajecznych nocy,
ciepła, miłości, przyjaciół gdy potrzeba
zawsze czasu na filiżankę herbaty,
radości z życia
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany postautor: Agnieszka » 2007-10-30, 21:38

spelnienia marzen....
Awatar użytkownika
Agnieszka
wapniak
 
Posty: 1248
Rejestracja: 2007-05-14, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

dzięki ,dzięki

Nieprzeczytany postautor: barbarelka60 » 2007-10-30, 22:32

Wysłany: 2007-06-03, 15:07
"Uzupełniłam mój profil o datę urodzenia , bo może doczekam się tu urodzin i będą może dla mnie jakieś życzenia, za co z góry dziękuję,"

Tak napisałam 3 czerwca i patrzcie,jak ten czas leci szybko,doczekałam tu z Wami dnia moich urodzin.
Dziękuję za życzenia ,mocno przytulam i zapraszam na drinka wszystkich forumowiczów.
Barbara
Byli tacy co rodzili się
Byli tacy co umierali
Byli też i tacy,którym to było mało.
barbarelka60
wapniak
 
Posty: 182
Rejestracja: 2007-06-02, 19:18
Lokalizacja: śląskie

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2007-10-30, 22:43

ja spozniona....ale zycze Ci kochana znalezienia tego czego szukasz...duzo zdrowia i radosci z kazdego dnia ...szczescia i jeszcze raz szczescia :buzi:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: kasta » 2007-10-31, 01:46

wszystkiego najlepszego,powodzenia w drodze,i towarzystwa przedniego :buzi: :buzi: :buzi:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Nieprzeczytany postautor: Grazia.K » 2007-10-31, 21:04

oj Barbarelka ...drinki byly znakomiet...dziekuje :buzi:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Nieprzeczytany postautor: Boss » 2007-10-31, 21:50

oj Barbarelka - jesteś niesamowita - myślę, że ten drink dla babć, też i dla dziadków jest..??
( na marginesie, co to za jeden..?? )
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Boss
Administrator
 
Posty: 1004
Rejestracja: 2007-05-08, 22:04
Lokalizacja: All Over The World


Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Zyczenia dla awers

1, 2

autor: SuperTereska » 2008-05-22, 00:42

Odpowiedzi: 22

Odsłony: 7367

2008-05-23, 21:58

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Chudego

1 ... 4, 5, 6

autor: alak » 2008-05-14, 07:55

Odpowiedzi: 89

Odsłony: 13237

2008-05-17, 22:14

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Bjorn

autor: Agnieszka » 2007-06-19, 06:49

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 4508

2007-06-19, 21:56

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Zyczenia dla Kasty-Ani

autor: Grazia.K » 2009-07-08, 22:44

Odpowiedzi: 10

Odsłony: 5869

2009-07-19, 23:51

autor: kasta Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2507

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron