Zyczenia dla Celi.

Jeśli chcesz złożyć komuś życzenia urodzinowe, imieninowe, czy ot, tak po prostu...

Zyczenia dla Celi.

Postautor: Grazia.K » 2009-01-01, 18:15

[center]Obrazek
Obrazek

Bombowej osobie w ten szczegolny dzien Urodzin
moc wystrzalowych zyczen!
detonacji dobrego humoru,
podmuchu szprzyjajacych wiatrow
wybuchow usmiechu
eksplozji radosci

Spelnienia marzen!!!
:-D[/center]
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Postautor: cela » 2009-01-01, 20:29

Dziękuję serdecznie za fantastycznie wspaniałe życzenia :u: :buzi: :jupii: :jupii:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Postautor: alak » 2009-01-02, 10:26

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną z Wapniakami i Rodziną
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Postautor: annab » 2009-01-02, 10:44

Życzę Ci: miłej zabawy, filiżanki ciepłej kawy, dużo prezentów - małych i dużych i od chłopaka czerwonej róży..., a jednym słowem dużo szczęścia i słodyczy
Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Awatar użytkownika
annab
wapniak
 
Posty: 10915
Rejestracja: 2007-10-17, 18:34
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lidusia » 2009-01-02, 12:12

Niech uda się wszystko, co zamierzasz!!! Wszystkiego dobrego!!!!!
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Postautor: awers » 2009-01-02, 15:34

Cela.... życzyć Ci wszystkiego to mało... życzyć Ci pięknego to jakby piękna w Tobie nie było... życzyć Ci szczęścia to jak hazardu... życzyć Ci radości tej Ci nie potrzeba....
ja Ci życzę pełni zycia po prostu......
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Postautor: cela » 2009-01-02, 20:33

Dziękuję, dziękuję, po stokroć Wam dziękuję :u: :u: :buzi: :buzi:
Jesteście bardzo mili i kochani, bardzo mnie wzruszyliście :C:
Poniżej (chyba, poniżej a nie powyżej) zdjęcie urodzinowego prezentu od syna. Nie gniewacie się na mnie za przechwalanie się?
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Postautor: Grazia.K » 2009-01-02, 20:59

i prezent na czasie ,bo jestes wlasnie zakochana w herbatce i milo ,ze od syna...
wesolych chwil!!!! :buzi:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Postautor: cela » 2009-01-02, 21:21

:k:
Doszłam wreszcie, do tego jak nazywa się to naczynko.
Yerba - to nazwa herbaty
Mate - to nazwa naczynka
Bombilla - rurka, przez którą się pije
:jupii: :jupii: :jupii:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!
Awatar użytkownika
cela
wapniak
 
Posty: 5634
Rejestracja: 2008-04-16, 18:30
Lokalizacja: Liverpool
Płeć: Kobieta

Postautor: Lidusia » 2009-01-02, 22:15

SUPER!!!!!!
Ja też chcę!!!!!
Do urodzin już niedaleko!!
Muszę córce pokazać Twoje zdjęcie!!!! :k: :k: :k:
Awatar użytkownika
Lidusia
wapniak
 
Posty: 9427
Rejestracja: 2007-10-17, 17:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta

Postautor: alak » 2009-01-02, 22:27

Sliczne naczynko. Swietny prezent :k: , smacznego! Po pewnym czasie bomblle drewnianą proponuję zamienić na metalową. lepiej przecedza i łatwiejsza w utrzymaniu czystości i lepiej sie pije, a naczynko to matero
http://www.yerbamatestore.pl/cat-pol-12 ... bione.html

Pij na zdrowie :k: :C:
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Postautor: kasta » 2009-01-03, 01:26

jeszcze zdazylam-do zyczen sie dolanczam :k: :przytula:
WSZYSKIEGO CO DOBRE :u:
piekny prezent :!:
Awatar użytkownika
kasta
wapniak
 
Posty: 11240
Rejestracja: 2007-05-25, 00:33
Lokalizacja: zielona Wyspa

Postautor: Grazia.K » 2009-01-03, 14:38

Celu!!!!i tym sposobem jestes starsza o jeden rok,ale 48!!!! hmmmmmmmmm....to cudowny wiek :buzi:
Awatar użytkownika
Grazia.K
wapniak
 
Posty: 13710
Rejestracja: 2007-05-17, 19:59
Lokalizacja: Londyn

Postautor: alak » 2009-01-03, 16:14

48 to prawie tak jak 43 ;)
Awatar użytkownika
alak
wapniak
 
Posty: 3350
Rejestracja: 2008-04-16, 22:47
Lokalizacja: UK
Płeć: Kobieta

Postautor: awers » 2009-01-03, 17:11

to nadal czterdzieści.....
może takiego mnie wolicie ??
Awatar użytkownika
awers
wapniak
 
Posty: 4410
Rejestracja: 2008-05-05, 16:08
Płeć: Mężczyzna

Następna

Wróć do Życzenia

 


Podobne tematy Statystyki Ostatni post

Grazia.K. - życzenia

autor: Agnieszka » 2007-06-24, 02:04

Odpowiedzi: 4

Odsłony: 2441

2007-06-24, 22:51

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

ZYCZENIA DLA LWOW!!!!!

autor: Grazia.K » 2009-08-12, 20:36

Odpowiedzi: 14

Odsłony: 6894

2009-08-16, 14:53

autor: Grazia.K Wyświetl najnowszy post

Życzenia dla Zaniekochanej

autor: kasta » 2007-06-12, 10:11

Odpowiedzi: 2

Odsłony: 2472

2007-06-24, 22:52

autor: Lokata Wyświetl najnowszy post

życzenia dla Roslynn

autor: annab » 2008-04-16, 19:46

Odpowiedzi: 3

Odsłony: 2507

2008-04-16, 20:50

autor: annab Wyświetl najnowszy post

zyczenia dla Modliszki

autor: Agnieszka » 2007-06-03, 00:08

Odpowiedzi: 5

Odsłony: 3206

2007-06-03, 16:51

autor: basiula Wyświetl najnowszy post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron